В закладі виховується понад 100 дітей, функціонує 4 вікових групи. До послуг дітей спортивна і музична зали, кімната дитячої творчості, кімната відпочинку, спортивний і ігрові майданчики. Обладнано українську світлицю, логопедичний пункт

Матеріально-технічна ДНЗ база  дозволяє  педагогам працювати    згідно  вимог  сучасності.

     Справжньою інновацією, а саме методикою по навчанню швидкому читанню Л. Шелестової, займалася вісім років поспіль із своїми вихованцями Тетяна Василівна Мельник.

Авторська методика навчання читанню Л. Шелестової спрямована з одного боку на інтелектуальний, мовленнєвий розвиток дітей, розвиток чуттєвої сфери, сенсорики, моторики тощо, задоволення вікових потреб, з іншого - на навчання малюків читанню, але не з метою підготовки до школи і набуття високої техніки цього виду діяльності, а задля формування позитивної мотивації, отримання позитивних емоцій від простої діяльності, прищеплення любові до навчання

    Майстер-клас  на  тему "Розвиток  дрібної    моторики  рук за  допомогою використання  інноваційних   методик  роботи"   провела  вихователь   молодшої   групи   Мельник  Т.В.  

Вихователь  показала  заняття  на   тему " Пригоди  вітерця-пустунця", презентувала  виставку  дидактичного  матеріалу  для  розвитку  дрібної  моторики   рук,  надала  методичні   рекомендації.  


12 квітня у Тетіївському ДНЗ «Калинка» відбувся методичний семінар-практикум для керівників дошкільних закладів на тему «Оптимальні умови та розвиваючий простір ДНЗ - гарант формування творчої особистості». Присутні мали нагоду обговорити питання про практичне вирішення завдань сучасної дошкільної освіти щодо формування творчої особистості дитини через організацію оптимальних умов та створення розвивального середовища. Методист РМК Волинець Т.Є. та завідувач ДНЗ «Калинка» Любаренко О.М. презентували рекомендації як організувати життя дошкільного навчального закладу так, щоб перед дітьми відкрився дивовижний світ у живих барвах, яскравих і трепетних звуках через казку, фантазію, гру, через неповторну дитячу творчість, як розкрити в кожній дитині джерело мислення і мовлення, щоб вона почувалася дослідником і мудрим мислителем, щоб власне досягнення викликало трепет серця, гартувало волю.   

Нескоромюк Т.І. показала для учасників семінару із дітьми середньої групи заняття на тему « Квітуча планета Земля». 

У старшій групі гості дивились заняття на тему «Ми козацького роду діти», яке провела вихователь Лях Н.М. 

Про нас

  
 Ми всі в садочку, дорослі й діти, живемо однією дружною родиною, радощі й прикрощі у нас одні. Педагоги, батьки, керівництво, прагнуть зробити все для того, щоб садок став для наших вихованців другою домівкою.

Головна наша мета - реалізація державної політики в галузі    дошкільної освіти.

Пріоритетні напрямки діяльності:
- створення розвивального середовища для малят;
- розвиток творчих здібностей через всі види діяльності;
- надання дитині свободи вибору, забезпечення гармонійних відносин між дитиною і навколишнім світом;
- сприяння розвитку природної цікавості до пізнання світу;
- створення умов для зміцнення, охорони життя та здоров'я дітей, зміцнення їх фізичного та психічного здоров'я.

Проблема, над якою працює ДНЗ: «Зміст, форми і методи громадянського виховання дітей дошкільного віку». Над цією проблемою постійно працює творча група вихователів, керівником якої є досвідчений педагог Лях Н. М 


Вихователь Ющенко К.А. на базі садка провела семінар-практикум для вихователів старших груп району на тему «Сучасні підходи до логіко- математичного розвитку дітей дошкільного віку у світлі вимог Базового компонента дошкільної освіти».